Оқу жұмысы

Iкурс      

Тұрақты                                                                           

Бекітемін ...........................Е.Т.Сейлханов                               

 

Уақыты

Ж 

     ТМ-13

 каб

А-10

каб

         Д-3

каб

        ВС-5

каб

Дүйсенбі

   800-930

I

Орыс тілі Толеуова Г

105

Математика Орынбаева.Г

108

Шетел тілі Делегеева.Ж

302

Физика

Қайырбекқызы.Д

107

  

940-1110

II

Физика

Қайырбекқызы.Д

105

Орыс тілі

Толеуова Г

108

Математика Орынбаева.Г

302

АӘД Амиргалиев.С

107

 

   1125-1255

III

Дене тәрбиесі Қажымұратов.С

105

Физика  Қайырбекқызы.Д

108

Дене тәрбиесі Шәріпханұлы

302

Биология         Сыязбаева. А

107

 

 Сейсенбі

    800-930

I

Математика Орынбаева.Г

105

ТДҮСБНБ және ДӨСТӘОТТТ

Аманғазина.А

108

Физика     

Қайырбекқызы.Д

302

Орыс тілі Толеуова Г

107

 

940-1110

II

Орыс тілі Толеуова Г

105

Шетел тілі Делегеева.Ж

108

Биология         Сыязбаева. А

302

 

107

 

   1125-1255

III

Қазақ тілі

 Нүркенова.А

105

Дене тәрбиесі Қажымұратов.С

108

Физика     

Қайырбекқызы.Д

302

Дене тәрбиесі Шәріпханұлы.А

107

  

Сәрсенбі

   800-930

I

Қазақ тілі

 Нүркенова.А

105

Математика Орынбаева.Г

108

Орыс тілі Толеуова Г

302

Математика Орынбаева.Г

107

 

940-1110

II

Сызу Айтбаев.Т

105

Қазақ әдебиеті  Сабиева.Л

108

Математика Орынбаева.Г

302

АӘД Амиргалиев.С

107

 

   1125-1255

III

Қоғамтану         Байжұманова.Г

105

Шетел тілі Делегеева.Ж

108

Дене тәрбиесі Шәріпханұлы

302

Қазақ әдебиеті  Сабиева.Л

107

 

  Бейсенбі

    800-930

I

ЖЖЕ Сейлханов.Е

105

Физика  Қайырбекқызы.Д

108

Электр доғасымен дәнекерлеу және кесу.   Қайрақбаев.Д

302

Шетел тілі Делегеева.Ж

107

 

940-1110

II

Математика Орынбаева.Г

 

105

Қазақ тілі  Сабиева.Л

108

Қазақ әдебиеті  Нүркенова.А

302

Орыс тілі Толеуова Г

107

 

   1125-1255

III

Дене тәрбиесі Қажымұратов.С

105

Физика  Қайырбекқызы.Д

108

Орыс әдебиеті Толеуова Г

302

Жануарлар мен құстар анатом физиологиясы  Жайлаубаева.А

107

  

  Жұма    

   800-930

I

Физика      Қайырбекқызы.Д

105

Орыс әдебиеті Толеуова Г

108

Қазақ тілі Нүркенова.А

302

Математика Орынбаева.Г

107

 

940-1110

II

Еңбек қорғау және тех қауіпсіздік Құдайбергенов.Б

105

Қазақ тілі    Сабиева.Л

108

Шетел тілі Делегеева.Ж

302

Орыс әдебиеті  Толеуова Г

107

 

   1125-1255

III

Шетел тілі Делегеева.Ж

105

АӘД Амиргалиев.С  

108

Биология

Сыязбаева. А

302

Қазақ әдебиеті Сабиева.Л

107

 

Сенбі

    800-930

 I

Қазақ әдебиеті   Нүркенова.А

105

География    Аубакирова.А

108

Физика      Қайырбекқызы.Д

302

Қазақ әдебиеті Сабиева.Л

107

 

940-1110

 II

АӘД Амиргалиев.С

105

Орыс тілі

Толеуова Г

108

Қазақ әдебиеті  Нүркенова.А

302

География  

 Аубакирова.А

107

 

   1125-1255

 III

Биология       

 Сыязбаева. А

105

Дене тәрбиесі

 Қажымұратов.С

108

География  

 Аубакирова.А

302

Дене тәрбиесі Шәріпханұлы.А

107

 


Директордың оқу ісі орынбасары:..........................А.С.Нүркенова

 

II курс        

Тұрақты    20.11.2017                         

Бекітемін .................................Е.Т.Сейлханов

 

Уақыт

Ж

     ТМ-12

каб

        С-3

каб

           А-9

каб

Дүйсенбі

 800-930

 I

Қазақстан тарихы             Қонарбаев Д

204

Информатика

Сатпаева.А

306

Азық-түлік

тауарларын

тану

Аманғазина.А

304

940-1110

II

Кәсіби шет тілі                Делегеева Ж,

204

Материалтану

Қабиева.Ж

306

Информатика

Сатпаева.А

304

 1125-1255

III

Информатика Сатпаева.А

204

Қазақстан тарихы             Қонарбаев Д

306

Кәсіби шет тілі                Делегеева Ж,

304

Сейсенбі

800-930

 I

Химия

Ибраева.Ж

204

Арнайы

технология

Қабиева.Ж

306

Қазақстан тарихы           Қонарбаев Д

304

940-1110

II

Информатика Сатпаева.А

204

Қазақстан тарихы          

Қонарбаев Д

306

Химия

Ибраева.Ж

304

 1125-1255

III

АШМ     Құдайбергенов.Б

204

Информатика және өндірісті автоматтандыру

Орынбаева.Г

306

АӘД

Амиргалиев.С

304

Сәрсенбі

 800-930

 I

Конст матер тех және материалтану Айтбаев.Т

204

Химия         

 Ибраева.Ж

306

Қазақстан тарихы           Қонарбаев Д

304

940-1110

II

Қазақстан тарихы           Қонарбаев Д

204

Кәсіби шет тілі               

Делегеева Ж,

306

Тағам дайындау технологиясы Аманғазина.А

304

 1125-1255

III

АӘД

Амиргалиев.С

204

Дене тәрбиесі

Қажымұратов.С

306

Кәсіби орыс тілі                Толеуова Г

304

Бейсенбі

800-930

 I

АШМ     Құдайбергенов.Б

204

Арнайы

технология

Қабиева.Ж

306

Қазақстан тарихы           Қонарбаев Д

304

940-1110

 II

Агрономия негіздері Айтбаев.Т

204

Химия          

Ибраева.Ж

306

Психология және

кәсіби әрекеттер

әдебі

Аманғазина.А

304

 1125-1255

III

Химия

Ибраева.Ж

204

Электротехника

негіздері

Айтбаев.Т

306

Дене тәрбиесі                 Шәріпханұлы.А

304

Жұма

 800-930

  I

Қазақстан тарихы           Қонарбаев Д

204

 Сызу                  

Қабиева. Ж

306

Азық-түлік

тауарларын тану

Аманғазина.А

304

940-1110

 II

Трактор құрлысы Айтбаев.Т

204

Информатика

Сатпаева.А

306

Тамақ кәсіпорын

өндіріс ұйымдастыру

Аманғазина.А

304

1125-1255

III

Дене тәрбиесі Қажымұратов.С

204

Кәсіби орыс тілі               

Толеуова Г

306

Дене тәрбиесі                 Шәріпханұлы.А

304

Сенбі

800-930

 I

Машиналарға техника қыз көрсету Айтбаев.Т

204

Материалтану  

Қабиева.Ж

306

Химия

Ибраева.Ж

304

940-1110

 II

 Химия                  Ибраева.Ж

204

Қазақстан тарихы          

Қонарбаев Д

306

Ұн өнімдер

технологиясы

 Аманғазина.А

304

1125-1255

III

Кәсіби орыс тілі               Толеуова Г

204

АӘД

Амиргалиев.С

306

Информатика

Сатпаева.А

304

Директордың оқу ісі орынбасары:..........................А.С.Нүркенова

 

III курс       

Тұрақты                                                                                                                                                              

Бекітемін .................................Е.Т.Сейлханов 

 

Уақыт

Ж

ТМ-11

Каб

Д-2

Каб

ВС-4

Каб

Дүйсенбі

 800-930

 I

Трактор құрылысы

Айтбаев.Т

305

Қолмен доғалды

дәнекерлеу

Қайрақбаев.Д

105

Өсімдік және жануар текті

өнімдердің сапасын

ветеринар-санитар

сараптау негіздері

Жайлаубаева.Г

104

940-1110

 II

Машина тех

қызмет көрсету

Айтбаев.Т

305

Кәсіптік

орыс тілі  

 Исаханова Г.

105

Ауылшаруашылығы

малдар ауруларының

негіздері

ЖАйлаубаева.А

104

 1125-1255

 III

Қоршаған ортаны

қорғау

Айтбаев.Т

305

Стандартизация

негіздері

Қайрақбаев.Д

105

Ветеринарлық хирургия:

акушерлік іс және қолдан

ұрықтандыру негіздері

Жайлаубаева.А

104

Сейсенбі

800-930

 I

Трактор құрылысы

 

Айтбаев.Т

305

Кәсіптік

шет тілі

Делегеева.Ж

105

Табиғи ресурс күзету,

көбейту мен тиімді пайдалану

жөніндегі іс шара

ұйымдастыружәне өткізу

Жайлаубаева,А

104

940-1110

 II

АШМ

Құдайбергенов.Б

305

Кәсіптік

орыс тілі

Исаханова.Г

105

Ветеринарлық хирургия:

акушерлік іс және қолдан

ұрықтандыру негіздері

Жайлаубаева.А

104

1125-1255

 III

Машина тех

қызмет көрсету

Айтбаев.Т

305

Кәсіптік

шет тілі

Делегеева.Ж

105

Жануарлар анатомиясы

мен физиологиясы

Жайлаубаева.А

104

Сәрсенбі

800-930

 I

Жолда жүру

ережесі

Сейлханов.Е

305

Қолмен доғалды

дәнекерлеу

Қайрақбаев.Д

105

Ауылшаруашылығы

малдар ауруларының

негіздері

Жайлаубаева.А

104

940-1110

 II

Дене тәрбиесі     Қажымұратов.С

305

Стандартизация

негіздері

Қайрақбаев.Д

105

Жануарлар анатомиясы

мен физиологиясы

Жайлаубаева.А

104

   1125-1255

 III

АШМ

Құдайбергенов.Б

305

Газбен дәнекерлеу

Қайрақбаев.Д

105

Фармакология

негіздері

Жайлаубаева.А

104

Бейсенбі

800-930

 I

Трактор құрылысы

Айтбаев.Т

305

Газбен дәнекерлеу

Қайрақбаев.Д

105

Жануарларды көбейту

және жеке мал шаруашылығы

негіздері

Жайлаубаева.А

104

940-1110

 II

Жолда жүру

ережесі

Сейлханов.Е

305

Дене тәрбиесі

Қажымұратов.С

105

Өсімдік және жануар текті

өнімдердің сапасын

ветеринар-санитар

сараптау негіздері

Жайлаубаева.Г

104

1125-1255

 III

АШМ

Құдайбергенов.Б

305

Газбен дәнекерлеу

Қайрақбаев.Д

105

Дене тәрбиесі

 Шәріпханұлы.А

104

Жұма

800-930

 I

АШМ

Құдайбергенов.Б

305

Қолмен доғалды

дәнекерлеу

Қайрақбаев.Д

105

Өсімдік және

жануар текті өнімдердің

сапасын

ветеринар-санитар

сараптау негіздері

Жайлаубаева.Г

104

940-1110

 II

Жолда жүру

ережесі

Сейлханов.Е

305

Газбен дәнекерлеу

Қайрақбаев.Д

105

Ветеринарлық хирургия:

акушерлік іс және қолдан

ұрықтандыру негіздері

Жайлаубаева.А

104

1125-1255

III

Трактор құрылысы

Айтбаев.Т

305

Қолмен доғалды

дәнекерлеу

Қайрақбаев.Д

105

Жануарларды көбейту және

жеке мал шаруашылығы

негіздері

Жайлаубаева.А

104

Сенбі

 800-930

 I

АШМ

Құдайбергенов.Б

305

Қолмен доғалды

дәнекерлеу

Қайрақбаев.Д

105

Ветеринарлық хирургия:

акушерлік іс және қолдан

ұрықтандыру негіздері

Жайлаубаева.А

104

940-1110

 II

Қоршаған

ортаны қорғау

Айтбаев.Т

305

Кәсіптік

шет тілі

Делегеева.Ж

105

Фармакология

негіздері

Жайлаубаева.А

104

 1125-1255

III

Механикалық

жұмыстар

технологиясы

Айтбаев.Т

305

Кәсіптік

орыс тілі

Исаханова.Г

105

Жануарларды көбейту және

жеке мал шаруашылығы

негіздері

Жайлаубаева.А

104

Директордың оқу ісі орынбасары:..........................А.С.Нүркенова